Return to III. Відділ водних ресурсів

Участь в конкурсах та екологічних акціях

22 березня 2016 року світова спільнота відзначає Всесвітній день води

 

оголошення_2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

положення 2016

 

 

 

 

 

В грудні 2015 року Дрогобицьке УВГ направило на Всеукраїнський конкурс ” До чистих джерел” роботу ” Вода – дар Божий”. Розгляд робіт та визначення переможців відбудеться в квітні 2016 року.

Конкурсна робота

 

[important]Роботи які буруть участь у конкурсі “Барви Дністра”[/important]

У 2015 році вшосте буде проводитись міжнародний конкурс “Барви Дністра”. Дрогобицьке УВГ як представник центрального органу виконавчої влади з питань водного господарства в Дрогобицькому, Стрийському та Сколівському районах всіляко сприяє проведенню цього конкурсу. Зокрема, надіслано листи у відділи освіти Дрогобицького, Стрийського та Сколівського районів з проханням залучити учнів середніх шкіл до конкурсу “Барви Дністра”
У 2015 р. на даний конкурс було направлено 12 робіт школярів Дрогобицького, Стрийського та Сколівського районів.

В грудні 2015 р. проводився Всеукраїнський конкурс ” До чистих джерел”. На цей конкурс колектив Дрогобицького УВГ направив роботу ” Вода- дар Божий”, в якій було показано роботу управління по відновленню та упорядкуванню джерел Дрогобицькому,Стрийському та Сколівському районах.

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

  Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою “Рамсарська конвенція” за назвою міста заснування – Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. Україна поновила своє членство в конвенції 1996 році та входить в число 169 країн – Договірних Сторін Конвенції. …