Return to Головна сторінка

08.02.16 р. відбулася нарада у режимі Skype-конференції голови облдержадміністрації О.М Сенютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення

08.02.16 р. відбулася нарада у режимі Skype-конференції  голови облдержадміністрації О.М Сенютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, на якій обговорювалось питання про проведення берегоукріплюючих заходів для попередження весняних паводків.

Виступив:

Ковтун Андрій Володимирович – в.о начальника Львівського обласного управління водних ресурсів ” Львівське облводресурсів”.

 

Крім того, обговорювались роботи які необхідно провести для запобігання повеней та паводків в Дрогобицькому районі на водогосподарських об’єктах:

  1. Провести підсипку лівої дамби р. Бистриця в місцях пониження дамби на загальній довжині 130 м в районі с. Грушів (буде захищено 440 га с/г угідь)- необхідно 250 л дизпаливо.
  2. Провести підписку правої дамби р. Бистриця в місцях пониження дамби на загальній довжині 60 м в районі смт. Підбуж ( буде захищено домогосподарств)- необхідно 150 л дизпалива.