Надзвичайні ситуації на водних об`єктах

22.11.2015р. в Дрогобицький РВ ГУ ДСНС поступила інформація, що в с. Рибник Дрогобицького району розмило міст на автодорозі Н.Кропивник-Довге-Гірське. Комісія в складі представників Дрогобицький РВ ГУ ДСНС, Дрогобицького УВГ та філії “Дрогобицький райавтодор” виїхали і встановили, що в результаті проходження локального паводку водами р. Рибничанка розмито дорожнє полотно біля моста на автодорозі Н.Кропивник-Довге-Гірське. На дорозі утворилась вимоїна розміром 2х2 м (1 м тротуару та 1 м дорожнього полотна). Дана автодорога обслуговується філією ” Дрогобицький райавтодор “. На час обстеження проїзд транспорту по мосту та розмитій ділянці забезпечений, місце розмиву огороджене 23.11.2015р..

 

 

13 грудня о 7:20 год. на залізничному перегоні Сколе-Гребенів Державного територіального галузевого об’єднання ” Львівська залізниця” під час руху вантажного поїзду зійшло з рейок 5 вагонів, навантажених залізною рудою.

Два вагони впали в р. Опір, три – залишились на насипу колії та березі річки. Руда з двох вагонів, які впали в річку частково висипались в русло річки, а частково на берег.

Станом на 9:00 14.12.2015 р. всі вагони було підняті. На місці аварії працювали представники Сколівського РВ ГУ ДСНС, СЕС та екологічної інспекції. Були здійснені забори проб води в річці та заміри радіаційного фону. Після проведення відповідних аналізів було встановлено, що перевищень ГДК заліза в річці Опір та перевищення радіаційного фону на місці аварії немає.