Return to VII. Документи

Доручення, протоколи, виїздні засідання, колегії

Доручення голови РДА   №72

На виконання рішення колегії Дрогобицької РДА  від 15 липня 2013 року №12

“Про стан та використання водних ресурсів на території Дрогобицького району”.

Дрогобицькому управлінню водного господарства доручено наступне:

  1. Продовжити роботу щодо проведення інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водоймах району, активізувати роботу з передачі водних об’єктів ( ставків) в оренду та забезпечити інформування голови райдержадміністрації.
  2. Посилити контроль за якістю виконаних робіт на об’єктах, які будуються на території району ТзОВ ” ТКС- Гідроресурс” за рахунок інвестиційних коштів  та їх приймання в експлуатацію за погодженням із сільським, селищним головою.
  3. Відповідно до Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти, затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28.05.2013№236, провести розрахунок зазначеної плати та подати в РДА  для внесення відповідних змін в договори оренди.

Доручення № 84 від 12.08.2013р

За результатами засідання районного організаційного комітету з підготовки до відзначення 157 – річчя від дня народження Івана Франка від 09 серпня 2013 року з метою належної підготовки та проведення заходів, присвячених видатному українському письменнику, громадському діячу та науковцю Івану Франку:

Дрогобицькому управлінню водного господарства доручено наступне:
– Провести повну очистку водної поверхні та берега озера біля лісопарку на території заповідника.
Силами Дрогобицького УВГ та працівниками Підбужської дільниці завдання голови Догобицької РДА виконано.

Протокол № 25

Наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації , територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій та підприємств району.
Дрогобицькому управлінню водного господарства доручено наступне:
– Подати інформацію про роботу управління водного господарства щодо догляду меліоративних мереж на території дрогобицького району.
Відповідь надана заступнику голови Дрогобицької РДА Мізернику Івану Дмитровичу

 Зустріч керівництва Львівського облводресурсів з представниками  органами місцевої влади Дрогобицького району

12 червня поточного року в приміщенні Дрогобицької районної ради відбулася зустріч начальника Львівського облводресурсів В.Садового, начальника Дрогобицького УВГ  Г.Демчука з першим заступником голови Дрогобицької РДА С.Рудницьким та головою Дрогобицької районної ради М.Сікорою. Під час зустрічі були обговорені проблемні питання щодо брегоукріплення, розчистки русел та покращення екологічного стану річок. Особливу увагу було звернуто на наступні об’єкти, які уже не перший рік потребують нагального вирішення, а саме:  

                1. «Розчистка русла р. Бистриця для захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь та с. Бистриця-Гірська Дрогобицького району Львівської області».

2. «Берегоукріплення та регулювання р.Сторонявка по вул..Грушевського, 24 в с.м.т. Підбуж   Дрогобицького району Львівської області».

3. «Розчистка та покращення екологічного стану р. Бистриця для захисту від руйнування цвинтаря в селі Смільна на території Смільнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області».

4. «Розчистка та покращення екологічного стану р. Кропив’янка для захисту від підтоплення с. Старий Кропивник та сільськогосподарських угідь Старокропивницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області».

5. «Розчистка та покращення екологічного стану р. Шумівка для захисту від підтоплення села Ясениця-Сільна і сільськогосподарських угідь на території Ясенице-Сільнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області».

Також не оминули увагою питання незадовільного технічного стану внутрігосподарської мережі, яка знаходиться на балансі сільських та селищних рад району. Обговорили також проблеми та питання, які виникли після проходження травневого паводку, який був визнаний надзвичайною ситуацією регіонального значення.

                Також У Стрийському районі пройшла зустріч заступника начальника Дрогобицького УВГ Тітова П.І.

з першим заступником голови Стрийської РДА  М.Дмитришиним, на якій була обговорена ситуація з розмитою дамбою в с.Стриганці, яка створює умови для підтоплення кар’єру з видобування піщано-гравійної суміші.