Бер 23

22 березня – Всесвітній день води

Щорічно, 22 березня, світова спільнота відзначає 🌏Всесвітній день води.💧💧💧
Вперше ідея проведення Всесвітнього🌏 дня води🌊 прозвучала на Конференції ООН з 🤲охорони довкілля🌍, що відбулася в 1992 році у Ріо-де-Жанейро.
Генеральна Асамблея ООН🏢 ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети 👨‍👩‍👦‍👦👫про значення і важливість‼️ води💧💧, привернути увагу до проблем якості питної води💦, необхідності охорони🤲💦 водних ресурсів та їх🚿 раціонального використання.
У 2020 році він буде проходити під гаслом📣 «Вода 💦та зміни клімату🌐 – прискорення дій»☑️. У цей день у всіх країнах світу 🌍акцентується увага‼️ на дбайливому🤲🤲🤲 ставленні до водних ресурсів🌊💧💦, адже більше мільярда людей👥👨‍👩‍👦‍👦 👤на планеті🌐🌍 використовують неякісну воду. 💦💧
☝️Відзначення Дня води💦 – привід згадати👆 всім про дбайливе 🤲ставлення до води.💧💧 Слід пам’ятати, що знищити завжди легко, а відродити не завжди можливо.
Закликаємо 🔊кожного👤 долучатися до справи збереження водних🏞️ ресурсів. Будемо свідомі, що вода 💧💧💧– це основа життя❤️❤️❤️. Хай наша праця👨‍💻🕵️ сприяє тому, щоб ріки🌊🏞️ були чистими💦 і повноводними!🚣‼️

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.