Лип 25

Замор риби

22 липня у Дрогобицьке управління водного господарства звернулись жителі села Нагуєвичі, а також сільський голова села Вовків Оксана Михайлівна по причині отруєння риби в річці Радичівка (стара назва Бар).

Працівниками Дрогобицького управління водного господарства разом з представниками Нагуєвицької сільської ради було підтверджено факт загибелі риби та відібрано проби води на проведення її лабораторного дослідження.
24 липня комісією у складі представників Держінспекції з ОНПС Львівської області Колодія Р.Р., Нечепурного Т.В., Нагуєвицького сільського голови Вовків О.М., представників Дрогобицького УВГ заступника начальника Тітова П.І. та провідного інженера гідротехніка Бараняка В.М., представника Дрогобицької РДА, завідувача сектором з питань ЦЗ Ванівського А.М. проведено обстеження річки Радичівка (стара назва Бар) в селі Нагуєвичі Дрогобицького району щодо масової загибелі в річці риби. Представники екологічної інспекції також взяли проби води для її повторного лабораторного дослідження. Комісія виявила близько 50 загиблих риб та провела обстеження близько кілометра русла річки Радичівка (стара назва Бар).
Джерела отруєння риби при огляді річки Радичівка (стара назва Бар) не виявлено.