Лип 06

Робоча зустріч у Дрогобицькій РДА

-

Зображення 1 з 1

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу зустріч з представниками ГО “Львівська 80-та Старобільськ”. Представники громадської організації здійснили зарибнення озера в с.Унятичі і звернулися з приводу подальшого статусу їхнього користування водоймою (риболовля тощо).

Відповідні роз’яснення з цього приводу надали заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, начальник управління водного господарства Георгій Демчук, начальник відділу Держгеокадастру Любомир Бреньо, інші присутні. Зазначалося, що озеро є протипаводковою водоймою, а тому існують певні обмеження щодо ведення там господарської діяльності.

Голова райдержадміністрації наголосив, що особисто підтримує будь-яке бажання займатися корисними справами на території району, тим паче, якщо користувачі наведуть лад на території і підтримуватимуть там належний порядок. Райдержадміністрація не має заперечень щодо ведення спортивного рибальства на ставку. З питань узаконення користування водним об’єктом необхідно дотримуватись вимог чинного законодавства, відповідно до якого місцева влада не має повноважень надавати таке право.

 

За матеріалами Дрогобицької РДА
http://drohobych-rda.gov.ua/main/13819-pitannya-koristuvannya-vodnim-obyektom-bulo-temoyu-obgovorennya-na-robochy-narad.html